Sırala
4'lü
3'lü

Şöbiyet Baklava Çeşitleri

Tatlıların şahı olan tüm lezzetleri sitemizde bulabilir ve bu lezzetler ile sofranızı donatabilirsiniz. Sizlere özenle hazırlanan şöbiyet tatlısı çeşitlerini de sunuyoruz. Bu lezzet tadına bakanların müptelası olduğu eşsiz tatlı çeşitlerimizden biridir. Sadece tek tıkla bu muazzam lezzetin kısa sürede kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Hemen şimdi dilediğiniz miktarda şöbiyet tatlısı siparişinizi bize iletin.

En doğal malzemeler ile hazırlanan şöbiyet yapımı esnasında herhangi bir koruyucu madde ya da katkı maddesi kullanılmıyor. Kış mevsiminde 8 gün, yaz mevsiminde 5 gün dayanan bu özel lezzet nişasta, un, yumurta, şeker, fıstık, sadeyağ ve kaymak kullanılarak hazırlanıyor. Deneyimli ustalarımız tarafından yapılan şöbiyet sipariş vermeniz halinde çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşıyor.

Sofranızı Şöbiyet Lezzetiyle Buluşturun!

Ailenize güvenle yedirebileceğiniz Antep şöbiyet tatlısı aynı zamanda şık görünümü ile konuklarınız için de harika bir ikramlı olabiliyor. Sitemiz üzerinden özel davetlerinizde ikram etmek için tepsi içerisinde sipariş de verebilirsiniz. Dilediğiniz miktarda sipariş verebilir ve uygun fiyat avantajından siz de faydalanabilirsiniz. Bu özel tatlı sizi de kendine hayran bırakacak.

Antep fıstıklarıyla donatılan şöbiyet tarifi ile de özel bir tatlı çeşidi olduğunu kanıtlıyor. Üçgen forma sahip olan çıtır tatlı gün içerisinde tatlı krizlerinizi bastırmanız için de harika bir seçenek oluyor. Her yemekten sonra tüketebileceğiniz bu lezzet çocukların da severek yediği şuruplu tatlı çeşitleri arasında yer alıyor.

Kutu veya Tepside Teslim Edilmek Üzere Şöbiyet Siparişi Verin!

Sitemiz üzerinden online şöbiyet siparişi vererek sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı fiyatlardan kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Ziyaret edeceğiniz yakınlarınıza götürmek için de sitemizden kutu siparişi vermeniz mümkün! Bu lezzeti tüm sevdiklerinizin tatmasını sağlayabilirsiniz. Sitemizden 500 gr ve 1000 gramlık kutu içerisinde teslim edilmek üzere sipariş verebilirsiniz.

Aynı zamanda tepsiyle Antepten şöbiyet siparişi imkanını da sizlere sunuyoruz. Bunun için de 2000 gr veya 3000 gramlık tepsilerde teslim edilmek üzere sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Taze ve doğal malzemeler ile hazırlanan, damaklarda unutulmayacak bir tat bırakan çıtır tatlı çeşitleri için en doğru adrestesiniz. Hemen siparişinizi bize ulaştırın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.