Şaşı Gurme Özel

Sofranızda Şaşı Gurme lezzetlerine hemen yer açmaya başlayın. Sizlere en özel tariflerle hazırladığımız leziz baklava çeşitlerini, tanıtım döneminde olduğumuz için uygun fiyatlarla sunuyoruz. Sizler için doğal malzemeler kullanarak hazırladığımız baklava çeşitleri en cazip fiyatlar eşliğinde sunuluyor.

Sırala
4'lü
3'lü

Yöresel tariflere birebir bağlı kalarak hazırladığımız baklava çeşitleri damaklarda adeta bir şölene dönüşüyor. Doğal olduğu kadar taze olmasına da dikkat ettiğimiz malzemeler ortaya eşsiz bir lezzet çıkmasını sağlıyor. Şaşı Gurme olarak sizlere en lezzetli Gaziantep baklava sipariş şansını sunuyoruz. Uzun süre tazeliğini koruyabilen bu özel lezzetlerle sofranızı bir ziyafet sofrasına dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca Antep baklava en leziz ikramlıktır! Özel davetlerinizde konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için sitemize tıklayarak sipariş vermeniz yeterli olacak. Bu özel lezzetler en taze formu ile çok kısa bir süre içerisinde kapınıza kadar geliyor. Konuklarınıza en leziz Türk tatlılarını sunmanız için hemen şimdi siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Saray Sarması ile Sofralarınızı Şenlendirin!

Bu sayfada sizlere özel olarak hazırladığımız baklava çeşitlerini sunuyoruz. Özel kesimi ile ikramlık olarak da şık bir sunuma dönüşebilen saray sarması baklava herhangi bir katkı maddesi ya da koruyucu madde içermiyor. Kış mevsiminde 8 gün, yaz mevsiminde ise 5 gün tazeliğini koruyabilen bu özel tatlı için siparişinizi hemen bize iletebilirsiniz. Lezzeti ile saray sarması gibi iddialı tatlılarla dahi yarışabilen bu özel lezzet sizi kendine hayran bırakacak.

Sitemiz üzerinden ihtiyacınız olan miktarda sipariş verebilirsiniz. Ayrıca tepsi baklava siparişi de kabul ediyor ve tüm siparişlerinizi çok kısa bir süre içerisinde ulaştırıyoruz. İhtiyacınız olan miktarda, kg olarak da siparişinizi iletebilirsiniz. Bu çıtır lezzet damaklarınızı şenlendirecek ve sofranıza lezzet katacak!

Geleneksel Türk tatlıları çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Sizlere yıl boyunca en uygun tepsi baklava fiyatları sunuyoruz. Minimum fiyatlardan faydalanarak bu eşsiz lezzete sahip olabilir ve ailenize de tatlı sürprizler yapabilirsiniz. Hediye olarak da tercih edilebilecek lezzete sahip olan baklava çeşitlerinden sofralarınızı mahrum bırakmayın. Hemen şimdi havuç dilimi lezzeti için siparişinizi oluşturun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.